Lek. med. Emilia Jakubowska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego  CM UJ w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pediatrii odbywała w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, uzyskując tytuł specjalisty w 2016r. Następnie odbywała szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób płuc dzieci w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju.

W 2019r uzyskała tytuł specjalisty chorób płuc dzieci. Na co dzień pracuje w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, do 2021r. współpracowała z Poradnią Lekarza Rodzinnego POZ Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie oraz Poradnią Pulmonologiczną Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

W swojej praktyce zajmuje się całościową opieką nad Małym Pacjentem od chwili narodzin (m.in.opieka nad dzieckiem zdrowym, profilaktyka, zwłaszcza szczepienia ochronne; leczenie chorób infekcyjnych wieku dziecięcego i inne). W kręgu jej szczególnych zainteresowań jest diagnostyka i leczenie chorób układu oddechowego u dzieci (przewlekły kaszel, nawrotowe infekcje dróg oddechowych, astma oskrzelowa i inne) oraz wykorzystanie badania usg w chorobach płuc dzieci. 

Podgląd koszyka

Ilość produktów:
Wartość: